Home Center 2, kablosuz altyapısı ile evinize kırma-dökme olmaksızın, bir günde uygulayabileceğiniz FIBARO Sistemi’nin beynidir. Home Center 2; hızı, verimi ve yüksek işlemci gücü ile çok katlı bir evi, büyük bir ofisi hatta bir oteli bile akıllandırabilir.

1.6 GHz Intel Atom İşlemci

2GB SLC Hard Disk
4GB Yedekleme Diski

1GB RAM

Konumlandıracağınız modüller ve sensörlerle evinizi ister dünyanın öbür ucundan, isterseniz koltuğunuzdan yönetebilirsiniz. Elektrikli cihazları, aydınlatma anahtarlarını, perde-panjur motorlarını, multimedya sisteminizi ve aklınıza gelebilecek her şeyi telefonunuzdan, tabletinizden kontrol edebilir, evin içerisinde konumlandıracağınız sensörlerden veri alabilirsiniz.

Müstakil eviniz ya da ofisinizin interkom sistemini Home Center 2 ile yönetebilir, dünyanın neresinde olursanız olun kapıda kim var görebilir, konuşabilir hatta isterseniz kapıyı açabilirsiniz.

Eşsiz senaryo altyapısı sayesinde ister grafik bloklarla isterseniz de program yazarak evinizin sizin istediğiniz gibi davranmasını sağlayabilirsiniz.

Home Center 2, diğer Home Center’lar ile iletişime geçerek, çok büyük alanları yönetebilir.

Sabah kalktığınızda kahvenizin hazır olmasını ister misiniz?

Ya evden çıktığınızda ofisinizdeki klimaların çalışmaya başlamasını?

Siz sadece hayal edin... FIBARO Sistemi güçlü senaryoları sayesinde sizin için evinizi hazırlar ve korur, doğalgaz ve enerji kullanımınızı düzenler. Kısacası konforunuzu, güvenliğinizi, emniyetinizi düşünür, tasarruf yapmanıza yardımcı olur.

FIBARO ile kapıyı açtığınızda eviniz sizi ışıkları açarak karşılar, alarm durumlarında size mesaj göndererek bilgilendirir.

İzin verilen kullanıcıları GPS üzerinden takip ederek konumlarına göre senaryolar yazabilir, evinizin ya da ofisinizin sizin için hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bahçe sulamasını FIBARO Sistemi’ne bırakarak, toprağın nemine ya da internetten alacağı güncel hava durumuna bağlı sulama yapabilir, gereğinden fazla su kullanımını engelleyerek hem tasarruf yapabilir hem de daha bakımlı bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

Evden çıkarken sistem belirlediğiniz tüm elektrikli cihazları kapatabilir ya da ütü odasında hareket algılanmadığında ütüyü otomatik kapatabilir.